Choď na obsah Choď na menu
Reklama
Reklama
 


17.ročník 2003

 

1.liga

 

 1

SS Kreator

 

23

20

1

 2

126 – 41

61

 2

Inter Vršek

 

24

17

0

 7

  87 – 56

51

 3

Slovan Timex

 

23

14

3

 6

106 – 58

45

 4

Gold Boys

 

23

13

2

 8

  71 – 57

41

 5

Depoklub SČK

 

23

13

1

 9

  80 – 46

40

 6

1.FC Chotár

 

23

12

4

 7

  59 – 39

40!

 7

Sporting Dlhá

 

23

12

2

 9

  85 – 65

38

 8

Kolo Kolo

 

23

12

0

11

  70 – 88

36

 9

Vlci z Pod lipy

 

23

 9

3

11

  67 – 81

30

10

Nezmari

 

23

 8

0

15

  60 – 95

24

11

Senior Club

 

23

 5

1

17

  45 – 94

13!

12

Olympia

 

23

 4

0

19

  47 – 106

12

13

No Control

 

23

 2

1

20

  42 – 114

 7

 

 

 

Družstvo Twister vylúčené zo súťaže za 3 kontumácie

! – družstvu boli odčítané 3 body za 1 kontumáciu

Do 2.ligy zostupujú No Control a Twister

Záverečné kolo bolo zrušené pre nespôsobilosť hracích plôch

 

 

Najlepší strelec

 

 1, Žák S.                    Kolo Kolo             40 gólov

 

 

Súťaž slušnosti

 

 1, Depoklub SČK Hlinené

 2, Sporting Dlhá, No Control

 3, SS Kreator

 4, Nezmari

 5, Gold Boys

 6, HC Vlci

 7, Olympia

 8, Inter Vršek

 9, 1.FC Chotár

10, Slovan Timex

11, Kolo Kolo

12, Senior Club

 

 

2.liga

 

 1

FK Predmier

 

23

19

1

 3

105 - 33

58

 2

FC Kelčov

 

23

16

1

 6

  90 - 33

49

 3

ŠKP Team

 

23

14

2

 7

  55 - 47

44

 4

PSV Macvejda

 

24

14

3

 7

  92 - 53

42!

 5

FC Semtex

 

23

13

1

 9

  80 – 51

40

 6

TA Kraken

 

23

11

3

 9

  48 – 45

36

 7

FC Tržnica

 

23

 9

4

10

  42 – 60

31

 8

PFC Artemis

 

23

 9

3

11

  63 - 59

30

 9

Elán Olešná

 

23

 5

7

11

  38 – 67

22

10

2.FC Chotár

 

23

 7

3

13

  46 - 80

21!

11

Twister B

 

23

 6

4

13

  76 – 84

19!

12

Dr.Špiritus

 

23

 5

4

14

  37 – 75

19

13

Tí Druhí

 

23

 3

4

16

  33 - 104

10!

 

Družstvo FK Arrival bolo vylúčené zo súťaže za 3 kontumácie

! – družstvu boli odčítané 3 body za 1 kontumáciu

Do 1. ligy postupujú  FK Predmier a FC Kelčov

Záverečné kolo bolo zrušené pre nespôsobilosť hracích plôch

 

 

 

Najlepší strelec

 

 1,

 

Súťaž slušnosti

 

 1, Dr.Špiritus

 2, FC Semtex, FC Tržnica,FK Predmier

 3, FC Kelčov

 4, Elán Olešná

 5, ŠKP Team

 6, Macvejda

 7, Tí Druhí

 8, PFC Artemis

 9, TA Kraken

 
Reklama